Opcje przeglądania
Dostępność
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Pojemniki na pranie

Bambusowy kosz na pranie - LCB10Y

Bambusowy kosz na pranie - LCB10Y
Bambusowy kosz na pranie - LCB10Y

Praktyczny kosz na pranie i bieliznę o pojemności 72 l został wykonany z bardzo dobrze prezentujących się bambusowych listewek połączonych ze sobą siateczką. Odpowiedni dobór materiałów sprawia, że produkt jest odporny na ewentualne uszkodzenia. Pojemnik znajdzie swoje zastosowanie w pralni, łazience, a nawet w pokoju dziecięcym służąc za kosz na zabawki. Już dziś zaprowadź porządek w swoim domu razem z bambusowym koszem.

Kosz jest składany. Gdy nie jest potrzebny można go złożyć i nie zajmuje wówczas dużo miejsca. Produkt zostanie dostarczony w stanie rozłożonym. W zestawie graficzna instrukcja złożenia. Wnętrze kosza zostało wyłożone workiem, który z łatwością można wyjąć i wyprać w 30 stopniach. Poszewka wykonana z materiału, który zapobiega wydostawaniu się nieprzyjemnych zapachów.

Kosz posiada 2 uchwyty po bokach w celu jego wygodnego przemieszczania i podnoszenia. W przypadku użycia kosza jako pojemnika na zabawki pozwoli on zapanować nad pluszakami Twojej pociechy. Kosz z pewnością przechowa również czyste koce czy ręczniki.

Wysyłka w: 4 dni

Cena:

89,00 zł

szt.

Bambusowy kosz na pranie 3 komory biały - LCB091W01

Bambusowy kosz na pranie 3 komory biały - LCB091W01
Bambusowy kosz na pranie 3 komory biały - LCB091W01

Bambusowy, trzykomorowy kosz na pranie i bieliznę o łącznej pojemności 150l został wykonany z bardzo dobrze prezentujących się bambusowych listewek. Odpowiedni dobór materiałów sprawia, że produkt jest odporny na ewentualne uszkodzenia. Pojemnik znajdzie swoje zastosowanie w pralni, łazience, a nawet w pokoju dziecięcym służąc za kosz na zabawki. Produkt jest składany - gdy nie jest potrzebny można go złożyć i nie zajmuje wówczas dużo miejsca. W zestawie graficzna instrukcja montażu. Wnętrze kosza zostało wyłożone bawełnianym workiem, który z łatwością można wyjąć i wyprać w pralce.

Kosz posiada 2 uchwyty po bokach w celu jego wygodnego przemieszczania i podnoszenia. Podział produktu na trzy komory ułatwi nam segregację prania. Kosz posiada pokrywę, dzięki której brzydkie zapachy nie wydostają się na zewnątrz. Pokrywa ochroni też pranie przed kurzem. W przypadku użycia kosza jako pojemnika na zabawki pozwoli on zapanować nad pluszakami Twojej pociechy. Produkt przechowa również czyste koce czy ręczniki.

Wysyłka w: 4 dni

Cena:

157,00 zł

szt.

Czterokomorowy kosz do segregacji prania na kółkach czarny - LSF005

Czterokomorowy kosz do segregacji prania na kółkach czarny - LSF005
Czterokomorowy kosz do segregacji prania na kółkach czarny - LSF005

Praktyczny, czterokomorowy kosz na pranie i bieliznę o łącznej pojemności 140 l. Odpowiedni dobór materiałów sprawia, że produkt jest odporny na ewentualne uszkodzenia. Pojemnik znajdzie swoje zastosowanie w pralni, łazience, a nawet w pokoju dziecięcym służąc za kosz na zabawki. Już dziś zaprowadź porządek w swoim domu razem z czterokomorowym koszem, który ułatwi Ci segregację prania.

Uniwersalność oraz praktyczność sprawią, że kosz będzie jednym z Twoich ulubionych mebli w domu. Kosz na pewno wpasuje się w wystrój niejednego pomieszczenia. Stalowa konstrukcja zapewnia stabilność produktu, z kolei idealnie spasowane elementy ramy oraz czarna oprawa koszy nadadzą Twojemu wnętrzu wdzięku. Zadbaj o estetykę swojej łazienki, pralni czy pokoju dziecięcego wybierając produkty sprawdzone, o najwyższej jakości wykonania.

Kosze można swobodnie wyciągnąć w celu ich wygodnego przemieszczania. Produkt posiada także kółka, co czyni go niezwykle mobilnym. Dwa kółka posiadają możliwość ich blokady.

Wysyłka w: 4 dni

Cena:

170,00 zł

szt.

Kosz na pranie 1 komora + półka - BLH101B01

Kosz na pranie 1 komora + półka - BLH101B01
Kosz na pranie 1 komora + półka - BLH101B01

Praktyczny, jednokomorowy kosz na pranie i bieliznę o pojemności 65 l z półką został wykonany z bardzo dobrze prezentujących się listewek z płyty MDF połączonych ze sobą stalową ramą, dzięki czemu mebel jest stabilny oraz wytrzymały. Odpowiedni dobór materiałów sprawia, że produkt jest odporny na ewentualne uszkodzenia. Pojemnik znajdzie swoje zastosowanie w pralni, łazience, a nawet w pokoju dziecięcym służąc za kosz na zabawki. Już dziś zaprowadź porządek w swoim domu razem z jednokomorowym koszem. Uniwersalność oraz praktyczność sprawią, że kosz będzie jednym z Twoich ulubionych mebli w domu. Kolory: brąz rustykalny oraz czerń sprawiają, że produkt idealnie wpasuje się w wiele różnych wnętrz.

Meble w stylu loft to ostatni krzyk mody. Prezentowany produkt na pewno wpasuje się w wystrój niejednego pomieszczenia. Zapinany na rzepy kosz można swobodnie wyciągnąć w celu jego wygodnego przemieszczania. W przypadku użycia kosza jako pojemnika na zabawki pozwoli on zapanować nad pluszakami Twojej pociechy. Mebel z pewnością przechowa również czyste koce, a półka będzie idealnym miejscem np. na wyprane ręczniki. Regulowane nóżki pomogą z kolei w odpowiednim wypoziomowaniu mebla nawet na nierównej podłodze. 

Idealnie spasowane elementy ramy oraz rustykalna oprawa blatu nadadzą Twojemu wnętrzu wdzięku. Zadbaj o estetykę swojej łazienki, pralni czy pokoju dziecięcego wybierając produkty sprawdzone, o najwyższej jakości wykonania.

Wysyłka w: 4 dni

Cena:

152,00 zł

szt.

Kosz na pranie 1 komora + półka - BLH101G01

Kosz na pranie 1 komora + półka - BLH101G01
Kosz na pranie 1 komora + półka - BLH101G01

Praktyczny, jednokomorowy kosz na pranie i bieliznę o pojemności 65 l został wykonany z bardzo dobrze prezentujących się listewek z płyty MDF połączonych ze sobą stalową ramą. Odpowiedni dobór materiałów sprawia, że produkt jest odporny na ewentualne uszkodzenia. Pojemnik znajdzie swoje zastosowanie w pralni, łazience, a nawet w pokoju dziecięcym służąc za kosz na zabawki. Już dziś zaprowadź porządek w swoim domu razem z jednokomorowym koszem.

Uniwersalność oraz praktyczność sprawią, że kosz będzie jednym z Twoich ulubionych mebli w domu. Produkt na pewno wpasuje się w wystrój niejednego pomieszczenia. Stalowa konstrukcja zapewnia stabilność mebla. Kosz zapinany na rzepy można swobodnie wyciągnąć w celu jego wygodnego przemieszczania. W przypadku użycia kosza jako pojemnika na zabawki pozwoli on zapanować nad pluszakami Twojej pociechy. Kosz oraz półka z pewnością przechowają również czyste koce czy ręczniki. Z kolei regulowane nóżki pomogą w odpowiednim wypoziomowaniu mebla nawet na nierównej podłodze.

Idealnie spasowane elementy ramy oraz czarna oprawa blatu nadadzą Twojemu wnętrzu wdzięku. Zadbaj o estetykę swojej łazienki, pralni czy pokoju dziecięcego wybierając produkty sprawdzone, o najwyższej jakości wykonania.

W komplecie znajduje się zestaw do zabezpieczenia przed przewróceniem się mebla.

Wysyłka w: 4 dni

Cena:

178,00 zł

szt.

Kosz na pranie 2 komory + 2 półki - BLH211B01

Kosz na pranie 2 komory + 2 półki - BLH211B01
Kosz na pranie 2 komory + 2 półki - BLH211B01

Praktyczny, dwukomorowy kosz na pranie i bieliznę o łącznej pojemności 92 l z dwoma półkami został wykonany z bardzo dobrze prezentujących się listewek z płyty MDF połączonych ze sobą stalową ramą, co zapewnia stabilność oraz wytrzymałość całej konstrukcji. Odpowiedni dobór materiałów sprawia, że produkt jest odporny na ewentualne uszkodzenia. Mebel w kolorze rustykalnego brązu oraz czerni idealnie wpasuje się w wiele wnętrz wykonanych w stylu loftowym czy rustykalnym.

Pojemnik znajdzie swoje zastosowanie w pralni, łazience, a nawet w pokoju dziecięcym służąc za kosz na zabawki oraz półki na drobiazgi. Już dziś zaprowadź porządek w swoim domu razem z dwukomorowym koszem, który ułatwi Ci segregację prania. Kosze są zapinane na rzepy, co sprawia, że można je swobodnie wyciągnąć w celu wygodnego ich przemieszczania. W przypadku użycia mebla jako pojemnika na zabawki pozwoli on zapanować nad pluszakami Twojej pociechy. Kosz z pewnością przechowa również czyste koce. Z kolei dwie półki znajdujące się nad koszami pozwolą na ułożenie wypranych ręczników. Regulowane nóżki pomogą w odpowiednim wypoziomowaniu mebla nawet na nierównej podłodze.  Uniwersalność oraz praktyczność sprawią, że kosz będzie jednym z Twoich ulubionych mebli w domu.

Idealnie spasowane elementy ramy oraz rustykalna oprawa blatu nadadzą Twojemu wnętrzu wdzięku. Zadbaj o estetykę swojej łazienki, pralni czy pokoju dziecięcego wybierając produkty sprawdzone, o najwyższej jakości wykonania.

Wysyłka w: 4 dni

Cena:

329,00 zł

szt.

Kosz na pranie 2 komory + półka

Kosz na pranie 2 komory + półka
Kosz na pranie 2 komory + półka

Praktyczny, dwukomorowy kosz na pranie i bieliznę o łącznej pojemności 92 l został wykonany z bardzo dobrze prezentujących się listewek z płyty MDF połączonych ze sobą stalową ramą. Odpowiedni dobór materiałów sprawia, że produkt jest odporny na ewentualne uszkodzenia. Pojemnik znajdzie swoje zastosowanie w pralni, łazience, a nawet w pokoju dziecięcym służąc za kosz na zabawki. Już dziś zaprowadź porządek w swoim domu razem z dwukomorowym koszem, który ułatwi Ci segregację prania.

Uniwersalność oraz praktyczność sprawią, że kosz będzie jednym z Twoich ulubionych mebli w domu. Kosz na pewno wpasuje się w wystrój niejednego pomieszczenia. Stalowa konstrukcja zapewnia stabilność mebla. Idealnie spasowane elementy ramy oraz rustykalna oprawa blatu nadadzą Twojemu wnętrzu wdzięku. Kosze można swobodnie wyciągnąć w celu ich wygodnego przemieszczania. Są one również zapinane są na rzepy. Regulowane nóżki pomogą w odpowiednim wypoziomowaniu mebla nawet na nierównej podłodze. Zadbaj o estetykę swojej łazienki, pralni czy pokoju dziecięcego wybierając produkty sprawdzone, o najwyższej jakości wykonania.

Wysyłka w: 4 dni

Cena:

236,00 zł

szt.

Kosz na pranie 2 komory + półka - BLH201W01

Kosz na pranie 2 komory + półka - BLH201W01
Kosz na pranie 2 komory + półka - BLH201W01

Praktyczny, dwukomorowy kosz na pranie i bieliznę został wykonany z bardzo dobrze prezentujących się listewek z płyty MDF połączonych ze sobą stalową ramą. Odpowiedni dobór materiałów sprawia, że produkt jest odporny na ewentualne uszkodzenia. Pojemnik znajdzie swoje zastosowanie w pralni, łazience, a nawet w pokoju dziecięcym służąc za kosz na zabawki. Już dziś zaprowadź porządek w swoim domu razem z dwukomorowym koszem, który ułatwi Ci segregację prania.

Wysyłka w: 4 dni

Cena:

179,00 zł

szt.

Kosz na pranie 2 komory + półka, wieszak - BLH241B01

Kosz na pranie 2 komory + półka, wieszak - BLH241B01
Kosz na pranie 2 komory + półka, wieszak - BLH241B01

Praktyczna szafka z wieszakiem oraz dwukomorowym koszem na pranie i bieliznę o łącznej pojemności 92 l. Odpowiedni dobór materiałów sprawia, że produkt jest odporny na ewentualne uszkodzenia. Pojemnik znajdzie swoje zastosowanie w pralni, łazience, a nawet w pokoju dziecięcym służąc za kosz na zabawki. Już dziś zaprowadź porządek w swoim domu razem z koszem, który ułatwi Ci segregację prania oraz drążkiem do powieszenia ubrań i półką, na której możemy ułożyć np. wyprane ręczniki. Uniwersalność oraz praktyczność sprawią, że szafka będzie jednym z Twoich ulubionych mebli w domu.

Meble w stylu loft to ostatni krzyk mody. Produkt na pewno wpasuje się w wystrój niejednego pomieszczenia. Stalowa konstrukcja zapewnia stabilność produktu. Kosze zapinane są na rzepy. Można je swobodnie wyciągnąć w celu ich wygodnego przemieszczania. Z kolei regulowane nóżki pomogą w odpowiednim wypoziomowaniu mebla nawet na nierównej podłodze.

Idealnie spasowane elementy ramy oraz rustykalna oprawa blatu nadadzą Twojemu wnętrzu wdzięku. Zadbaj o estetykę swojej łazienki, pralni czy pokoju dziecięcego wybierając produkty sprawdzone, o najwyższej jakości wykonania.

Wysyłka w: 4 dni

Cena:

236,00 zł

szt.

Kosz na pranie 3 komory + półka

Kosz na pranie 3 komory + półka
Kosz na pranie 3 komory + półka

Praktyczny, trzykomorowy kosz na pranie i bieliznę o łącznej pojemności 114l został wykonany z bardzo dobrze prezentujących się listewek z płyty MDF połączonych ze sobą stalową ramą. Odpowiedni dobór materiałów sprawia, że produkt jest odporny na ewentualne uszkodzenia.

Pojemnik znajdzie swoje zastosowanie w pralni, łazience, a nawet w pokoju dziecięcym służąc za kosz na zabawki. Już dziś zaprowadź porządek w swoim domu razem z dwukomorowym koszem, który ułatwi Ci segregację prania. Uniwersalność oraz praktyczność sprawią, że kosz będzie jednym z Twoich ulubionych mebli w domu. Produkt na pewno wpasuje się w wystrój niejednego pomieszczenia. Stalowa konstrukcja zapewnia stabilność mebla.

Kosze można swobodnie wyciągnąć w celu ich wygodnego przemieszczania. Są również zapinane są na rzepy. Regulowane nóżki pomogą w odpowiednim wypoziomowaniu mebla nawet na nierównej podłodze. Idealnie spasowane elementy ramy oraz rustykalna oprawa blatu nadadzą Twojemu wnętrzu wdzięku. Zadbaj o estetykę swojej łazienki, pralni czy pokoju dziecięcego wybierając produkty sprawdzone, o najwyższej jakości wykonania.

Wysyłka w: 4 dni

Cena:

273,00 zł

szt.

Kosz na pranie 3 komory + półka - BLH301G01

Kosz na pranie 3 komory + półka - BLH301G01
Kosz na pranie 3 komory + półka - BLH301G01

Praktyczny, trzykomorowy kosz na pranie i bieliznę o łącznej pojemności 114 l wraz z półką został wykonany z bardzo dobrze prezentujących się listewek z płyty MDF połączonych ze sobą stalową ramą, co zapewnia stabilność oraz wytrzymałość mebla. Odpowiedni dobór materiałów sprawia, że produkt jest odporny na ewentualne uszkodzenia. Pojemnik znajdzie swoje zastosowanie w pralni, łazience, a nawet w pokoju dziecięcym służąc za kosz na zabawki.

Wysyłka w: 4 dni

Cena:

242,00 zł

szt.

Kosz na pranie 3 komory + półka - BLH301W01

Kosz na pranie 3 komory + półka - BLH301W01
Kosz na pranie 3 komory + półka - BLH301W01

Praktyczny, trzykomorowy kosz na pranie i bieliznę został wykonany z bardzo dobrze prezentujących się listewek z płyty MDF połączonych ze sobą stalową ramą. Odpowiedni dobór materiałów sprawia, że produkt jest odporny na ewentualne uszkodzenia. Pojemnik znajdzie swoje zastosowanie w pralni, łazience, a nawet w pokoju dziecięcym służąc za kosz na zabawki. Już dziś zaprowadź porządek w swoim domu razem z trzykomorowym koszem, który ułatwi Ci segregację prania.

Wysyłka w: 4 dni

Cena:

236,00 zł

szt.

Kosz na pranie 3 komory na kółkach - LSF003B

Kosz na pranie 3 komory na kółkach - LSF003B
Kosz na pranie 3 komory na kółkach - LSF003B

Praktyczny, trzykomorowy kosz na pranie i bieliznę, odporny na ewentualne uszkodzenia. Pojemnik znajdzie swoje zastosowanie w pralni, łazience, a nawet w pokoju dziecięcym służąc za kosz na zabawki. Już dziś zaprowadź porządek w swoim domu razem z trzykomorowym koszem, który ułatwi Ci segregację prania.

Wysyłka w: 4 dni

Cena:

159,00 zł

szt.

Trzykomorowy kosz na pranie bambusowy - LCB091N01

Trzykomorowy kosz na pranie bambusowy - LCB091N01
Trzykomorowy kosz na pranie bambusowy - LCB091N01

Praktyczny trzykomorowy kosz na pranie i bieliznę został wykonany z bardzo dobrze prezentujących się bambusowych listewek. Odpowiedni dobór materiałów sprawia, że produkt jest odporny na ewentualne uszkodzenia. Pojemnik znajdzie swoje zastosowanie w pralni, łazience, a nawet w pokoju dziecięcym służąc za kosz na zabawki. Już dziś zaprowadź porządek w swoim domu razem z bambusowym koszem.

Wysyłka w: 4 dni

Cena:

177,00 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl